Волонтер закликає допомогти волинському бійцю

Для лікування волинського бійця Сергія Федотова потрібні чималі кошти. Оскільки місцева влада виділила аж 500 гривень, рідні сподіваються тільки на людей.

Про це у соціальній мережі Facebook повідомила волонтерка Іванна Поровська.

Поровська пише: «Я не знаю, які слова підібрати для підтримки мами пораненого Героя, що 10 місяців лікується в госпіталі, переніс 20!!!! операцій, і попереду ще не одна. «Тримайтеся», а як, за що? Сім’я для лікування продала все, що можно продати. Спочатку машину, потім все інше. Мама каже: «Не кидайте нас, будь ласка, надія тільки на людей. Ми стараємося, заробляємо, але нам не вистачає».

За інформацією волонтерки, місцева влада виділила аж 500 гривень допомоги. Для порівняння: лише проїзд із Луцька до Києва коштує 240 гривень.

«А поряд з хлопцем має хтось постійно знаходитись. Потрібні знеболюючі. Цілий комплекс ліків. Я не кажу про моральний стан родини, його неможливо передати, біда не приносить нічого, окрім горя. Я благаю всіх про допомогу. Розумію складність часу, але… Цей молодий хлопчина, Федотов Сергій, дуже світлий і добрий, захищав нас і отримав важкі поранення. Тепер наша черга йому допомогти», – йдеться в дописі.

Номер картки Приватбанку для допомоги: 4149 4978 1588 0499 Федотова Світлана Анатоліі’вна (мама).