Шацьк: волонтери прозвітувалися про роботу

Волонтери громадської організації «Небайдужі» із Шацька оприлюднили звіт про свою діяльність щодо підтримки українських військових.

Про це пише Мирослава Цюп’ях у газеті «Шацький край».

Волонтери зокрема подякували демобілізованим бійцям, які принесли військову амуніцію для своїх наступників.

«Відсутність змінної форми, берців, засобів захисту, компактних мобільних пристроїв з відповідними програмами, оптичних приладів і головне – аптечок з якісними знеболюючими і кровоспинними засобами є проблемою бійців передової. Демобілізовані Шацького району принесли в волонтерський офіс форму, 4 пари берців, каску, тактичні окуляри, бронежилет, розвантажувальний жилет – усе це вже знайшло нових власників в особах місцевих солдатів, мобілізованих у рамках четвертої хвилі мобілізації», – йдеться в публікації.

За кошти, зібрані під час передвеликоднього благодійного ярмарку (2225 грн.) та першої акції «Збери макулатуру – допоможи солдату» (16256 грн.), а також завдяки небайдужим жителям району волонтери переслали бійцям 7 пар берців, 7 комплектів форми, планшет для артилериста, 2 розвантажувальних жилети, наколінники, налокітники, каремат, тактичні окуляри та 6 аптечок зразка НАТО.

В зону бойових дій було відправлено 2 маскувальні сітки, а на лікування солдата Віктора Луткова волонтери виділили 1 500 грн. Також кошти надходили від різних установ.

На відпочинок та лікування в санаторії Одеси сім’ї солдата Віталія Бонка зібрали кошти педколективи двох шкіл, а батьки учнів разом з волонтерами придбали літню форму для бійця Ярослава Крата.

Продовжує надходити допомога (кровоспинні засоби) від колег-волонтерів із Хмельницького Анни та Андрія Бондаренків. Протягом місяця за виручені на аукціоні кошти (продавались вироби ручної роботи місцевих майстрів) «Небайдужі» отримали 10 аптечок зразка НАТО.

Шацькі активісти також взяли участь в обласному благодійному ярмарку, який організовували ковельські волонтери, виручивши 4 380,85 грн.

Щоденний звіт волонтерів читайте на сторінках соцмереж: «Фейсбук», «Однокласники», «ВКонтакті». Тим, хто бажає допомогти коштами – реквізити ГО «Небайдужі»: ПриватБанк, р/р 26002055507022, МФО 303440, ЄДРПОУ 39615916.