Саганюку набрид хаос – робитимуть платні стоянки

У Володимирі-Волинському для впорядкування руху у проблемних місцях облаштовуватимуть платні автостоянки.

Про це повідомляє видання Буг.

У Володимирі-Волинському скупчення автомобілів біля автостанції, в центрі міста неподалік ресторану «Дружба» та поруч із будівлею районної ради заважає вільному руху пішоходів та під’їзду службового транспорту до організацій та установ, які розміщені на вулиці Небесної Сотні, Устилузькій та площі Героїв. У міській раді вважають, що облаштування платних стоянок – вихід із ситуації, що склалася.

«Нехай це дві гривні, але вони дадуть можливість зробити сучасний паркінг для автівок. Центром міста неможливо пересуватися, особливо у базарні дні, коли купляти та продавати сільгосппродукцію до Володимира-Волинського з’їжджаються з усього району», – сказав міський голова Петро Саганюк на оперативній нараді 2-го червня.

Непроста ситуація і з пересуванням пішоходів в районі ринку, поруч із міською радою. Стихійне паркування автомобілів, що привозять товар на ринок, створює неодноразову аварійну ситуацію, перешкоджаючи проїзду громадського транспорту та міжміських автобусів.

«Питання вирішиться – воно на часі. Облаштування парковок та розчистка торговців біля ринку – те, над чим працюватимемо», – запевнив мер.

Окрім того, продовжується асфальтування тротуарів у Володимирі-Волинському. Сьогодні почали роботи біля частини МНС та районної ради.