На Волині розпочали підготовку до зими

У Волинській області розпочали підготовку котелень та мереж водопостачання до опалювального сезону. Частину котелень планують перевести на альтернативні види палива.

Про це стало відомо 2 червня під час засідання колегії обласної держадміністрації.

«Станом на 25 травня підготовлено 40 котелень – це 4, 6%, від загальної кількості», – розповів заступник губернатора Сергій Кошарук. Також проводяться заміни ділянок теплотрас – поки замінено 5% від необхідного.

Він зазначив, що не проводять робіт поки у Володимир-Волинському, Локачинському, Ківерцівському та Любомльському районах.

При розрахунках статистики до уваги не брали Луцьк, оскільки у місті реалізовують програму і Європейським банком реконструкції та розвитку. Також розпочалася заміна мереж водопостачання – замінили вже 22% від запланованого та 40% каналізаційних труб. «пасуть задніх» у цьому напрямі Маневицький, Старовижівський, Локачинський, Ківерцівський та Ратнівський райони.

«Питання енергетичної безпеки дуже важливе», – наголосив голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик. Він додав, що ворог тиснутиме на Україну питаннями вартості енергоносіїв та заборгованості за них. Тому цим питанням варто приділять особливу увагу вже тепер.