Гунчик – лідер рейтингу губернаторів

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик посів перше місце у рейтингу губернаторів, створеному на основі восьми критеріїв за результатами першого кварталу 2015 року.

Рейтинг створила Деловая столица.

Щодо Гунчика видання пише:

Його область пробилася до числа п’яти кращих одразу за 8-а критеріями. Зокрема, вона увійшла в трійку регіонів з найвищою народжуваністю, до п’ятірки – з найнижчою смертністю населення і при цьому виявилася другою серед регіонів з найнижчою смертністю дітей у віці до року. Також Волинь посіла друге місце за динамікою експорту (зростання на 7,3% в порівнянні з першим кварталом попереднього року) та будівництва (зростання на 10,2%). До речі, за підсумками чотирьох місяців область зайняла за будівельним критерієм перше місце, продемонструвавши зростання на 16,8%.

Крім того, Волинь у січні-березні була другою серед регіонів з найнижчою часткою працівників, зайнятих неповний робочий тиждень, третьою – за обсягом освоєних капітальних інвестицій на душу населення, четвертої – по динаміці промисловості (зростання на 7,6%). А до п’ятірки найгірших Волинь увійшла тільки за одним критерієм, розділивши з Херсонщиною четверте-п’яте місця серед регіонів з найнижчою середньомісячною зарплатою.

Сумарний результат області – 80 балів. Оскільки Гунчик обіймає посаду губернатора з липня минулого року, то можна зробити висновок, що він справляється в цілому добре і не допускає кричущих провалів. Однак його перше місце не виглядає переконливим, два найближчих переслідувача відстають від нього не набагато.

Як у рейтингу розташувалися інші голови ОДА дивіться на інфографіках нижче

 

Gubery01 Gubery02c Gubery03c Gubery04