Луцькі міліціонери віддали заробіток дітям Героїв

Працівники луцького міськвідділу міліції витратили одноденний заробіток на те, щоб допомогти родинам загиблих колег.

Володимир Іщук та Мирослав Столярчук – бійці роти патрульної служби міліції особливого призначення “Світязь” – одними з перших записалися до лав підрозділу. Вони загинули 29 серпня під Іловайськом. У кожного з них – по двоє діток, – розповіли в прес-службі міліції.

“Нам навіть складно уявити, наскільки складно молодим жінкам самотужки поставити на ноги ще зовсім маленьких діток. Тому вирішили хоча б трохи їх підтримати: увесь особовий склад міськвідділу одноголосно погодився перерахувати одноденний заробіток на допомогу цим родинам. Усе це ми робимо від душі”, – розповів начальник Луцького МВ УМВС України у Волинській області Ігор Муковоз.

Відтепер Калинка Столярчук кататиметься новим велосипедом, Христинка Столярчук вирушить на відпочинок за кордон із модною валізою, а Ганнуся і Станіслав Іщукидивитимуться мультики на сучасному телевізорі.

“Підтримка діток, батьки яких загинули, захищаючи Україну, – наш безпосередній обов’язок А тому кожна така родина не залишиться поза увагою: усі отримають фінансову допомогу від волинських міліціонерів”, – відзначив начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига.