Батька трьох дітей не мобілізували після втручання Гунчика

Волинянину, який має трьох неповнолітніх дітей, довелося звертатися у найвищі інстанції, аби не бути мобілізованим.

Про це йдеться в публікації на сайті ГО “З’єднання борців за справедливість”.

“Знаючи про те, що президентський указ його звільнив від мобілізації, він був ошелешений від почутого у військовому комісаріаті, де йому настирно радили пройти медичну комісію та з речами  з’явитися відповідної дати до пункту збору. Спробував щось довести, але безуспішно”, – кажуть активісти.

“Часу на пусту балаканину не було, тому разом із правником Борців засправедливість, вирушили до військкомату, де було надано усі необхідні документи та копії свідоцтв про народження дітей. Звісно, розмова все рівно відбулася на підвищених тонах, тому що кожний був знервований по-своєму.  Тому до спільного знаменника так і не дійшли, оскільки посадова особа Володимир-Волинського ОРВК Яцій не хотіла брати на себе відповідальність самочинно приймати рішення щодо звільнення від мобілізації”, – додають вони.

“Впевнені в тому,що закон стоїть на стороні людини, Борці за справедливість допомагали чоловікові у складанні звернень до  обласного військкомату, міського голови нашого міста, військового комісаріату нашого району та голови ОДА… Проте  після того, як голова ОДА отримав належне звернення, яке склали Борці за справедливість, дав доручення розібратися та вирішити питання по суті викладених у зверненні фактів. Внаслідок, обласний військовий комісар визнав, що батько трьох дітей  не підлягає призову на військову службу під час мобілізації як такий, в якого на утриманні перебуває троє і більше дітей віком до 18 років. Варто пам’ятати, що таких людей беруть в АТО, лише за добровільною згодою”, – йдеться в повідомленні.