Волинська митниця розпочала переговори з волонтерами

Волонтери Волині спільно з митниками обговорили актуальні питання митного оформлення товарів для потреб українських військових.

Про це повідомляє Волинська митниця.

На Волинській митниці відбулась чергова зустріч з представниками волонтерського руху Волині, під час якої обговорено актуальні питання митного оформлення товарів, гуманітарних вантажів та засобів для українських військових у зоні антитерористичної операції.

Під час зустрічі, в.о. начальника митниці Андрій Андрейків акцентував увагу на тому, що нині існує низка законодавчих актів щодо діяльності волонтерського руху та ввезення гуманітарних вантажів. Однак, не всі волонтери дотримуються вимог чинного законодавства, а разом з тим є і чимало випадків, коли для оперативного вирішення ввезення деяких товарів бракує правових норм їх урегулювання.

«Відповідні пропозиції, що напрацьовані спільно з вами, представниками волонтерських організацій Волині, будуть надіслані до органів законодавчої та виконавчої влади задля вдосконалення законодавства з питань спрощення митного оформлення вкрай важливих товарів для потреб військових та внесення відповідних змін до чинного законодавства», – зазначив Андрейків.

«Ще й досі є питання , які не врегульовані законодавчо. Митниця дослухається до нас та у вирішенні найбільш проблемних питань йде нам назустріч. Щодо гуманітарної допомоги, то процедура визнання такого вантажу гуманітарним є дуже складною», – повідомив представник волонтерського руху Волині Олексій Панасюк.