Осіпов каже, що на суд у справі проти Романюка тиснули

«Дещо нелогічним є відмова в позові в частині Романюка і Вербича. Але це зумовлено, скоріш за все, тиском на суд із боку чинної влади», – прокоментував Андрій Осіпов відмову задовольнити позовні вимоги щодо міського голови Миколи Романюка та його заступника Юрія Вербича у справі про «корупційний автомобіль».

Про це він заявив у коментарі Волинському Агентству Розслідувань 29 травня.

«Позов задоволено частково. Акцентую, що суд визнав, що авто мера є корупційним і навіть визнав незаконними дії (бездіяльність) відділу міськради по боротьбі з корупцією на чолі з Романом Крохмалем. Дещо нелогічним є відмова в позові в частині Романюка і Вербича. Але це зумовлено, скоріш за все, тиском на суд із боку чинної влади (є підозра, що по лінії БПП та голови ОДА). Рішення є прецедентом на рівні України. Луцьк попереду в антикорупційній боротьбі», – стверджує Осіпов.

Нагадаємо, суд вирішив покарати за безоплатну позичку автомобіля для Миколи Романюка лише відділ з питань запобігання та виявлення корупції, зв’язків з правоохоронними органами

Луцької міської ради, а всі інші позовні вимоги депутата Андрія Осіпова до Миколи Романюка та виконкому міськради відхилити.

Таке рішення суддя Луцького міськрайонного суду Олександр Гринь прийняв у п’ятницю, 29 травня.

Відділ покарають за неналежний контроль за ухвалення договорів.