На Волині журналістів не пустили на птахофабрику

Журналістів інтернет-видання “БУГ” не пустили на відкриття забійного цеху ТзОВ “Птахокомплекс “Губин”.

Як йдеться в публікації на сторінках “БУГу“, якось неохоче у міськраді Нововолинська журналістам “БУГу” повідомили, що 26-го травня забійний цех відвідають голова облдержадміністрації Володимир Гунчик та мер міста Віктор Сапожніков.

Працівники інтернет–видання кажуть, що дещо спізнилися на сам початок екскурсії, однак попрохали охоронника взяти дозвіл у керівництва приєднатися до делегації.

Охоронник зв’язався з директором і той, за словами журналістів, повідомив “дивну резолюцію директора” – “Усі свої вже тут. Інших не треба”.

“Доки ми чекали рішення директора на вхід журналістів “БУГа” у середину підприємства, почули розмову працівників комплексу. Вони обговорювали питання, що стосуються законного оформлення відібраних кандидатів. “Немає досі наказів про прийом на роботу. Як нараховувати зарплатню? Коли це все буде зроблено?”, – обурювалася працівниця комусь у слухавку. Інша скаржилася на те, що тиснуть із головного офісу швидкими темпами доукомплектувати штату працівників. “А я відповідаю: люди – не папір. Папір і той відшукати треба. А люди – вони хочуть гарантій. Найкращий аргумент – вчасно виплачена зарплата, чесність у фінансових нарахуваннях. От тоді не треба агітувати – люди самі підуть на підприємство”, – йдеться в публікації “БУГу”.