На Волині відкрили пам’ятну дошку Герою Станіславу Максимчуку

У селищі Голоби Ковельського району відбулося відкриття пам’ятної дошки на честь загиблого військовослужбовця Станіслава Максимчука.

Про це повідомляють у прес-службі Ковельської райдержадміністрації.

У Голобах відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки на честь воїна Станіслава Максимчука, який загинув під час проведення антитерористичної операції на Сході України. Меморіал встановили на будівлі НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – гімназії» у Голобах. Загиблий військовий був випускником цієї школи. Солдат загинув 28 липня минулого року на Сході.

Героя за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Указом Президента України Петра Порошенка від 15 травня 2015 року посмертно нагородили орденом «За мужність» III ступеня.

Відкрили меморіальну дошку випускники школи. Медсестра Антоніна Крочук, яка разом із матір’ю супроводжувала труну із тілом Станіслава додому, прочитала вірш-присвяту бійцю:

«Іще недавно з хлопцями ти грався,

тримав в руках з пластмаси автомат.

 Із вечорниць додому повертався.

А вчора був уже солдат.

Сьогодні серце вирвали у мами.

Бо більше ти ніколи не прийдеш,

не пробіжиш знайомими стежками,

додому дівчини не приведеш…»

Під час заходу присутні вшанували пам’ять Станіслава та усіх полеглих на війні військових хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятної дошки. Також поспілкувалися з батьками і висловили слова підтримки та співчуття.