На проспекті Соборності, 24 жителі остаточно «розібралися» з незаконною будівлею

Жителі будинку на проспекті Соборності, 24 «підвели підсумок» з демонтажу металевих конструкцій та розрівняли екскаватором площу під незаконним будівництвом.

Підтримав жителів депутат міської ради Павло Данильчук. «З представником влади трохи безпечніше»,  – кажуть мешканці будинку.

Спочатку люди влаштували збори мешканців будинку, на яких обговорили подальший план дій. Вирішили якнайшвидше завершити роботи та вивезти будівельне сміття. Одразу ж після зборів викликали міні-ескалатор.

Мешканці будинку розповідають, що до прибирання території зранку мали долучитися й комунальники. Вони приїжджали на місце, де раніше стояла незаконна забудова. «Навіть брались щось робити», – кажуть мешканці. Проте дуже швидко чи то після телефонного дзвінка, чи то після наполегливих прохань власниці будівництва, поїхали, так і не виконавши роботи.

Тому ввечері чоловіки самі взялися демонтовувати залишки металевих конструкцій. Під час роботи їх спочатку фільмував на планшет чоловік, який вийшов з квартири Наталії Кушнір, потім його замінила невідома жінка. «Знімають відео для суду»,- зазначають мешканці будинку. Наталя Кушнір подала позов до суду про незаконність знесення будівлі.

Через деякий час на місце прибули правоохоронці. Їх викликала Наталія Кушнір, мотивуючи це нібито крадіжкою матеріалів. Проте до правоохоронців власниця знесеної будівлі так і не вийшла.