Луцька райрада просить закрити справу проти бійців 51-ї бригади

Луцька районна рада одноголосно ухвалила звернення до Президента України та Генерального прокурора України щодо зняття обвинувачення про дезертирство з бійців 51-ї ОМБР.

Депутати Луцької районної ради засуджують позицію військової прокуратури, яка схилила до підписання документів про визнання вини частину бійців цього підрозділу і висуває необґрунтовані підозри решті військовослужбовців, ‒ йдеться в повідомленні волинської «Свободи».

«Ми вважаємо, що в такий спосіб окремі представники командування Збройними Силами України намагаються перекласти всю вину за власні помилки та прорахунки на рядових військовослужбовців», ‒ зазначається у зверненні.

Депутати Луцької райради вимагають:

  1. Від Президента України Петра Порошенка – забезпечити відкритість і прозорість, доступність для громадськості судового розгляду цієї справи;
  2. Від Генерального прокурора України Віктора Шокіна – здійснити перевірку законності відкриття кримінального провадження та розглянути можливість закриття справи за безпідставністю пред’явленої підозри.

Також Луцька райрада просить головуючого суддю Володимир-Волинського міськрайонного суду об’єктивно та виважено, на засадах законності та справедливості, розглянути цю справу.

Нагадаємо, сьогодні, 29 травня, суд вирішив, що друге засідання в справі відбудеться 12 червня.