Луцьк: підприємця побили конкуренти

У Луцьку підприємця побили колишні партнери по бізнесу. Чоловік отримав черпно-мозкову травму.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Аверс».

Підприємець Роман уже третій день лежить у лікарні. Чоловік запевняє, що до його побиття причетні колишні партнери по бізнесу, а нині – конкуренти.

За словами дружини Оксани, тероризувати родину почали пів року тому. «Погрожували час від часу, ще починаючи з зими. Вимагали припинити свою діяльність, а то будуть розправи. Офіційно заяву в міліцію не писали, просто спілкувалися, але сказали, що ці погрози нічого не значать», – розповідає жінка.

Кілька днів тому на бізнесмена напали близько 8:00 біля його будинку, коли той йшов на роботу.

«Робота знаходиться за моїм домом зразу. Вийшов перед роботою, став, виглянув якраз на дорожку глянути чи йдуть мої колеги, чи ні. Побачив двох незнайомих в кепках, в чорних курточках, печатках. Зразу же підійшли до мене зі словами: «ти шо афігєл?». Почали бити. Перші удари були в грудь, потім в око. Я чуть пригнувся, потім головою вдарили в стєнку, я вже впав, а там вже почали копати», – згадує потерпілий чоловік.

З-під будинку Романа забрала швидка. Лікарі констатували, що у Романа –  черепно-мозкова травма та травмовано грудну клітину.

«На даний час стан хворого стабільний. Конкретно я не можу вказати час перебування. Хворий проходить дообстеження», – розповів лікар ординатор нейрохірургічного відділення Василь Вознюк.

Напад був скоєний у людному місці, вдень. Те, як били Романа бачили чимало людей. Однак, ніхто не втрутився,а наразі очевидці відмовляються свідчити.

«Я сидів в машині і бачив якихось два взволнованих хлопці вискочили осюди вот. Невисокі, один – такий повніший, а другий – худощавий був. 22-25 років. Години дві пройшло після того часу – вже тут тихо було, ні міліції, нікого не було, як вони виходили ще раз. Виходить вони повернулись на місце злочину. Ну, то вже того хлопця побитого не було», – розповів очевидець Олексій.

Міліція, за словами потерпілого та його рідних, не надто активно розслідує справу. Відео з тутешніх камер спостереження ніхто досі не перевірив. «Казали зв’язатися з ними, коли ми знайдемо свідків», – пояснює підприємець.

Окрім того, зловмисники погрожували водію. На наступний день після побиття Романа, вони зустрілись з водієм та пригрозили йому розправою у випадку, якщо той не звільниться з роботи.

 Попри попередню домовленість, начальник Луцького міськвідділу Ігор Муковоз відмовився зустрітись з журналістами Аверсу. Правоохоронець пояснив свою відмову тим, що слідчий, який займається цією справою, ніби-то заборонив керівнику давати коментарі.

За фактом нападу та побиття Романа розпочали кримінальне провадження.