Луцьк: айдарівець продає картину на користь поранених бійців

Волинський айдарівець виставляє на аукціон виготовлену власноруч роботу з бісеру. Гроші, виручені з продажу використають на реабілітацію поранених військових.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Солдат батальйону «Айдар» Руслан Кашаюк з Луцька виставив на аукціон свою картину з бісеру. Як розповіла Волинському Агентству Розслідувань волонтерка Наталія Ариванюк,  це вже не перша робота чоловіка. Раніше картини військовий дарував волонтерам. Однак, нині айдарівець вирішив продати власний витвір мистецтва на аукціоні, а виручені кошти передати волонтерам для реабілітації військовослужбовців. Сам чоловік отримав три контузії на Сході.

«Всім привіт. Це я почав нову роботу бісером, яку хочу виставити на аукціон. Хоча мені це слово не подобається. Просто хтось захоче купити цю роботу. Є час подумати, поки я закінчу. Кошти, які запропонують, підуть на подальшу реабілітацію наших бійців, якими опікується ангелочок Наталка Ариванюк. І взагалі хочу подякувати нашим волонтерам – Наталці Ариванюк, Тані Мялковській, Тані Лузановій, Вікторії Драганчук, о. Михайлу, Василю Нагорному, Наталці Слупко, Дарці Барчук, Наталці Толмачовій, Лєні Цикіній, Лєні Звєрєвій, Іванці Цюх, Олегу Бондаруку і “Автомайдану”, Наталці Соколовій, Налатці Бояриній, Ані Лисаковій і всьому Ковельському центру допомоги бійцям. Усім, хто допомагає!

Хто вподобає роботу і захоче придбати і цим допомогти – пишіть в коментах. Друзі, будь ласка, поширте)))», – йдеться у дописі.

Уже є перша ставка – 200 доларів. Пропонувати свою ставку можна на сторінці волонтерської організації «Volontery_Hospital_Volyn» у Facebook.

Окрім того, умілець може виготовити картину на замовлення.

1