Ковель: школярі виготовлятимуть ремнабори для бійців

У школах Ковельського району підтримали ініціативу «Самооборони Волині» щодо виготовлення індивідуальних ремонтних наборів для українських бійців.

Про це повідомили у райдержадміністрації.

Війна на Сході продовжує об’єднувати українців. Добрі серця не забувають про тих, кому потрібна допомога.

У складні для України часи практично всі люди намагаються надавати посильну допомогу армії. Нині доброчинність і чуйність людей є в усіх сферах життя. Волонтери стали справжніми ангелами-охоронцями для багатьох громадян, що потребують допомоги. Не стоять осторонь й педагогічні та учнівські колективи Ковельського району.

У школах підтримали ініціативу «Самооборони Волині» щодо виготовлення індивідуальних ремонтних наборів для військових.

Нині волонтери Волині зібрали та передали бійцям біля 850 подібних ремнаборів. Як показав час, ремнабори виявились надзвичайно актуальними. На передовій бійці розбирають їх в першу чергу, адже це зручний набір, який має бути у кожного бійця. У польових умовах швидко зношується та псується одяг, взуття, амуніція. Значно легше це відремонтувати – полагодити, ніж купувати нове.

У комплект входять: суперклей в маленьких тюбиках; міцна капронова нитка (чорного, сірого або зеленого кольорів) в котушках; звичайна нитка (чорного, сірого або зеленого кольорів) в котушках; голка циганська, голка звичайна; наперсток; ґудзик темних кольорів, розміром приблизно, як 25 коп.; скотч маленький; шпилька (англійська булавка); скрепка канцелярська; стропа шириною 3-4 см; гумка канцелярська; мідний дріт (моточки товщиною 0.5 – 1 мм, довжиною 1 м); пластикові хомути та інші необхідні речі.