Ковель: Яценюка просять допомогти з житлом сім’ям Героїв

Ковельські депутати звернулись до Прем’єр-міністра України з проханням надати сім’ям загиблих військовослужбовців житло.

Про це повідомляє прес-служба Ковельської міської ради.

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання доручення з протоколу наради координаційного центру підтримки демобілізованих учасників АТО від 09.04.2015 року, депутати Ковельської міськради звернулись до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням забезпечити житлом сім’ї загиблих військовослужбовців.

ЗВЕРНЕННЯ

Ковельської міської ради

до Прем’єр-міністра України Яценюка А.П.

про забезпечення житлом сімей загиблих

військовослужбовців, які брали участь в

антитерористичній операції

На адресу виконавчого комітету Ковельської міської ради надходять численні звернення родин сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції щодо забезпечення їх житлом.

На сьогодні в місті Ковелі мешкає п’ять сімей загиблих військовослужбовців, з них на квартирному обліку у виконавчому комітеті міської ради перебуває три сім’ї. Порушують питання отримання житла не лише сім’ї військовослужбовців із цього числа, які перебувають на квартобліку, а й ті, що не мають підстав для перебування на обліку. Вдови загиблих військовослужбовців, на утриманні яких неповнолітні діти, стурбовані майбутнім своїх дітей.

13.08.2014 Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження №729-р «Про виділення коштів для закупівлі житла» та 23.09.2014 постанову № 476 «Деякі питання забезпечення житлом військовослужбовців та їх сімей». Цими документами Уряд передбачив виділити обласним державним адміністраціям з резервного фонду держбюджету кошти на закупівлю житла лише для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та перебувають на квартобліку.

З метою соціального захисту сімей загиблих військовослужбовців в АТО, просимо Кабінету Міністрів України розглянути питання забезпечення їх житлом за списком без урахування перебування на квартирному обліку.