Історія від волонтера: справжній чоловік

Волонтер Наталія Соколова розповіла про десантиника Богдана Солов’янчука, який відкладав операцію, бо працював.

Історія жінка опублікувала в Facebook.

Публікуємо її без змін та правок у скороченому вигляді:

У ФБ багато історій і фото поранених в лікарнях… Ті важкі випробування, що випадають на долю нашим хлопцям стискають серця.. Та сьогодні хочу звернути увагу на те, ЯК СКЛАДАЮТЬСЯ долі поранених вдома, вже після тривалих лікувань..

БОГДАН СОЛОВ”ЯНЧУК…

20 років, одружений, має 11-місячну донечку Софійку. Родом з с.Мизове, що на Волині..

Десантник 80 бр.. Батько Богдана- Микола, теж в АТО, хоча і має 4-х дітей..

Мій Герой був важко поранений 5 вересня 2014 року на блок-постібіля Веселоі Гори, на Луганщині (мінометний обстріл)..
Переніс купу складних операцій у шпиталях Харкова, Вінниці, Києва, Польщі. Повернувся додому після лікування лише весною. Цей важкий шлях до одужання Богдана мені прийшлося іти поруч з ним та його сім’єю.. Вже 9 місяців я його медичний волонтер.. Після повернення з Кракова, з клініки Святого Рафаля, ми почали готуватися до операціі у відомого українського пластичного хірурга Ростислав Валіхновський. Пан Ростислав, теж волинянин, наш земляк, вирішив безкоштовно повернути солдату обличчя, знівечене ворожим мінометом..

Богдан же офіційно пішов у реабілітаційну відпустку і … “випав із ефіру”!! Все переносе і переносе поїздку до Києва.. Як же я була шокована, коли взнала, що хлопець з рукою , що працює лише на 1/3, щоб підтягнути матеріально свою сім’ю, в гаражі в Ковелі шпаклює та фарбує автівки.. Хлопець жодного разу нічого не попросив ні для себе ні для своєї сім’ї. Подивіться у його очі сьогодні…У свої 20 років, Бодя- Це неймовірний приклад ЯКИМ ПОВИНЕН БУТИ МУЖЧИНА…БАТЬКО..ЧОЛОВІК…

По спеціальністі- електро-газо-зварювальник, працювати більше не може.. Хапається за любу роботу задля своїх дівчат- дружини і дочки.. Ось і зараз , проходячи реабілітацію у Киівському шпиталі, знайшов заробіток- тягне фасадні стіни … Запропонувала вчитися далі- не може. Шкодує, що бешкетував і не вчився у школі.. Вважає, що час втрачено..

Його прагнення до одужання вмотивоване чітко:” Я маю підняти на ноги свою Софійку.. Моя дружина Іра має нормально жити.. Вона ж стільки виплакала і витерпіла за мене..”

Богдан у Києві на реабілітації до 9 червня, 10 поїде на реабілітацію з Anna Lysakova по проекту “ЗІГРІЙ ДУШУ” на тиждень в гори.. Дуже хоче розробляти руку під керівництвом унікального арт-терапевта Тетяна Мялковска. У серпні в нього наступна операція … А ЙОМУ ТРЕБА ЖИТИ!! І годувати сім’ю…

Його трудотерапія може йому сильно зашкодити зараз…

Я хитрощами) взнала номер його зарплатноі картки..

Прошу всіх, хто може- підтримати сім’ю Богдана.. Щоб він не працював так важко, поки не запрацює на повну його рука..
Картка Солов”янчук Богдан Миколайович 5168 7572 6858 3772.