Волинський «Саддам Іванович» – у «Лівому марші»

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко створив громадську організацію – «Лівий марш: праця, зарплата, захист», яка має намір «згуртувати сили прихильників соціалізму»

Одним із її лідерів став і екс-нардеп із Волині Адам Мартинюк, – інформує depo.ua з посиланням на прес-службу Симоненка.

У Києві відбулися установчі збори організації. За даними КПУ, діяльність організації «буде спрямована на захист та реалізацію конституційних прав і свобод людини і громадянина, таких як право на працю і заробітну плату, право на соціальний захист, право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань».

Серед головних цілей діяльності названо «сприяння формуванню і вираженню волі громадян України, які дотримуються лівих поглядів на розвиток суспільних процесів, поділяють ідеї соціальної справедливості, виступають за утвердження гуманістичних, демократичних, колективістських засад, верховенства закону».

Петро Симоненко та Адам Мартинюк мають право представляти організацію у правовідносинах з державою та іншими особами.

Як повідомляє Цензор.NET, у комуніста Адама Мартинюка прізвисько звучить майже по-садистськи. Його називають «Саддамом Івановичем».