Волинські депутати «роздали» надра

Депутати Волинської облради підтримали низку рішень щодо надання надр у користування різним підприємствам.

Такі рішення підтримали під час сесії облради 28 травня.

Вони вирішили: надати у користування товариству з обмеженою відповідальністю «Дубечненський керамічний завод» основну ділянку Потоківського родовища глинистої сировини, що знаходиться на території Дубечненської сільської ради Старовижівського району.

Погодили продаж на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення та дослідно-промислової розробки нафти, газу природного, конденсату нафтогазоносних надр Загорівської площі вуглеводнів, розташованої на території Локачинського та Іваничівського районів.

Погодили Товариству з обмеженою відповідальністю «Екоенергоресурси» надання у користування з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки вугілля терикону шахти № 6 «Нововолинська» – ділянки «Нововолинська техногенна», розміщеної на території Жовтневої селищної ради Нововолинська.

Погодили ДП «Волиньторф» надання надр у користування з метою видобування торфу із родовища «Коза-Березина», розміщеного на території Серхівської та Галузіївської сільських рад Маневицького району.

Надали підприємцю Котюку С.С. гірничий відвід площею 20,57 га для розробки Носачевичівського родовища піску, розташованого на території Носачевичівської сільської ради Рожищенського району.