У Луцьку депутати «захистять» людей від високих тарифів

Депутати Луцької міської ради створили тимчасову комісію, яка контролюватиме захист прав споживачів при встановленні тарифів на житлово-комунальні послуги. Комісія інспектуватиме якість наданих послуг та їхню обґрунтованість.

Рішення про створення такого органу підтримали під час засідання сесії 28 травня.

«Ситуація з тарифами дуже дражлива. Виникає дуже багато питань у зв’язку з нарахуванням платежів за газ», ‒ зазначив депутат Богдан Шиба.

Він вважає, що місцева влада «повністю відсунута» від формування тарифів та контролю послуг, що надаються. Відповідно до законодавства міська рада повинна контролювати надання послуг жителям міста в частині захисту прав споживачів.

«Депутати Луцької міської ради не мають залишатися осторонь цього питання», ‒ зазначив заступник міського голови Тарас Яковлев.

Під великим сумнівом, за його словами, якість послуг, які отримують лучани. «Газ має бути достатньо калорійним, гаряча вода має бути гарячою, а не ледь теплою», ‒ додав Яковлев. Тому він вважає, що комісія має закцентувати увагу на відповідності якості наданих послуг до їхніх цін.

Депутати підтримали ініціативу створення тимчасової комісії ‒ «за» проголосували 36 депутатів.