У «Луцьктеплі» хочуть контрольну комісію і нового керівника

Працівники ДКП «Луцьктепло» виступили під час сесії міської ради з проханням створити комісію для дослідження фінансового стану підприємства. Заявляють працівники і про факти корупційних діянь на підприємстві.

Про це стало відомо 28 травня під час сесії міської ради.

«Ми більше року намагалися донести до влади, що відбувається на підприємстві», ‒-зазначила колишня голова профспілки ДКП «Луцьктепло» Неоніла Слюсар. За її словами, працівники неодноразово зверталися у міську раду та інші органи для того, щоб дослідили стан справ на підприємстві та з’ясувати, як воно опинилося в такому стані.

«Ситуація, коли підприємство накопичило мільйонні борги, склалася не за один день. Ми неодноразово розповідали про корупційні схеми, які діяли на підприємстві», ‒ зазначила Неоніла Слюсар.

Вона стверджує, що кошти відмивали під час ремонту котелень – не міняли техніку, встановлювали абияк збиті вікна за цінами склопакетів.

«На автомобіль, який 4 місяці не виїжджав за територію підприємства, списали тонну пального», ‒ переконує вона.

Матеріали про це, за словами Слюсар, надали Артуру Василевському.

Це непоодинокі факти, тому працівники вимагають створення комісії для перевірки, чому підприємство опинилося в критичному стані. Нагадаємо, вчора депутати не підтримали пропозицію створення такої комісії.

Також люди вимагали, щоб міський голова назвав ім’я нового директора підприємства. «Ви ще тиждень тому на виконкомі сказали, що визначилися з кандидатурою директора. Назвіть прізвище», ‒ вигукували з зали вони.

Працівники підприємства вважають, що виконувач обов’язків директора ДКП «Луцьктепло» Артур Василевський не впорався з дорученим йому керівництвом. «Що зроблено керівником за 5 місяців? Чому котельні зупинені?» ‒ запитала у міського голови Миколи Романюка екс-голова профспілки.

Крім того, за її словами, зараз неправомірно і з порушеннями трудового законодавства звільняють працівників підприємства. Неоніла Слюсар розповіла, що минулого року мер обіцяв врахувати побажання працівників підприємства при виборі директора. Працівники зібрали 400 підписів на підтримку кандидатури Рустама Дячука.

У свою чергу в.о. директора ДКП «Луцьтепло» Артур Василевський заявив, що Неоніла Слюсар ніякого стосунку вже не має, бо вже рік там не працює і «її цікавить лише зарплата». Такі слова обурили працівників підприємства.

«У нас сьогодні не розглядається це питання на сесії. Треба було попередити, що прийдете», ‒ сказав Микола Романюк.

Мер пообіцяв обуреним працівникам зустрітися з ними іншим разом.