Історія від волонтера: комусь вигідно когось між собою посварити

Волинський волонтер Костянтин Зінкевич прокоментував інформацію, поширену сьогодні в ЗМІ, щодо нібито затримання гуманітарного вантажу для бійців ДУКу і конфіскації його працівниками СБУ.

Прояснив ситуацію активіст у себе на сторінці у Facebook.

«Я розумію, які є «тьорки» між Правим сектором і СБУ. Але у цьому повідомленні у деяких пунктах є відверта брехня. Вантаж заїжджав (не вперше) у рамках співпраці небайдужих мешканців Латвії і волинського активіста Ruslan Telipskyi. Маршрутом і розподілом займався Руслан. І з узгодженням дій із друзями з Латвії. Через два дні волинська «Альфа» вирушала на схід (до речі, вже здійснила подвиг). І у хлопців була недокомплектація у медичному плані. Я думаю, Руслан прокоментує, як усе було хронологічно, і що було виключно усе у вигляді прохання», ‒ пише волонтер.

«Розумію, що комусь вигідно когось між собою посварити. Політика, мля… Ми ж у свою чергу, як допомагали як бійцям ДУКу так і СБУ, так і будемо допомагати. А до мас-медіа прохання: «фільтруйте», будь ласка. Тим більше, що у Руслана на ФБ і в групі Меценати для солдата є всі звіти, в тому числі про цю поїздку. Усі бійці нам рідні. Тримаймось разом. І дай Боже нам усім здорового глузду, щоб політиканам не вдалось посварити нормальних і чесних людей», ‒ резюмував Зінкевич