У «Волиньгазі» назвали причини вибуху в Луцьку

Вибух газу в луцькому будинку трапився через пошкодження внутрішньо будинкового газопроводу.

Будівельники перерізали його «болгаркою», ‒ повідомили у прес-службі «Волиньгазу».

Нагадаємо, 22 травня у Луцьку на вулиці Цукровій, 5 стався вибух газоповітряної суміші. До нещасного випадку, за твердженням газовиків, призвело самовільне втручання у цілісність систем газопостачання.

Працівники аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Волиньгаз», які прибули на місце події через 12 хвилин після аварії, з’ясували, що будівельники перерізали «болгаркою» внутрішньо будинковий газопровід.

Внаслідок цього в приміщенні квартири накопичився газ, що й призвело до вибуху. У результаті події отримали опіки середньої важкості двоє чоловіків віком до 30 років, зруйновані вікна квартири та під’їзду будинку. Також триває робота комісії, яка проводить розслідування події.

У ПАТ «Волиньгаз» наголошують, що недопустимо здійснювати будь-які роботи із внутрішніми мережами без проекту та технічних умов. Якщо є потреба перенести газовий прилад чи підключити новий – просять звертатися до фахівців у газове господарство.

Крім того слід стежити за цілісністю газових мереж, їхнім технічним станом. Минулого тижня у Ратнівсьому районі трапився майже комічний випадок, коли пенсіонерка прив’язала коня до газового стояка біля приватного будинку. Кінь зірвав газовий кран, була спричинена аварійна ситуація. Лише завдяки оперативному реагуванню служби «104» загрозу вибуху локалізували і усунули.