У Луцьку закриють «Ганнусю»

Депутати Луцької міської ради проголосували за закриття магазину «Ганнуся» на проспекті Молоді, а жителі сусідніх будинків вимагають також призупинення незаконного будівництва.

Про це йшлося під час сесії міської ради 27 травня.

Мешканці проспекту Молоді звернулися до депутата Олександра Семенюка зі скаргами на роботу магазину «Ганнуся». За їхніми словами, у магазині цілодобово продають алкогольні напої. Туди постійно ходять «підозрілі особи», а дехто з них влаштував «туалет» під вікнами будинку. Тому мешканці проти продовження магазину.

Проте це – не єдина проблема, про яку пишуть лучани. Вони вимагають зупинити незаконне будівництво на Молоді, 10 та повернути прибудинкову територію в ОСББ.

«У нас квартири зовсім маленькі, перенасичені людьми, живе 1500 чоловік. На кожного мешканця не припадає навіть 1 квадратного метра прибудинкової території», – розповів голова ОСББ.

А міська рада виділила підприємцю 10 соток землі під будівництво. До того ж, за словами посадовця, будівництво ведуть за два метри від дитячого майданчик, мовляв, під стрілою крана граються діти. Коли мешканці повстали проти будівництво, його призупинили. Проте подальша доля будівництва невідома, а люди вимагають його згорнути.

«Ні по одній забудові, які ми сьогодні розглядали в залі нема критичної ситуації», – відповіла людям заступник мера Лариса Соколовська. На її думку, в залі склалася нездорова атмосфера «мочити чиновників». Вона розповіла, що ці питання потрібно вирішувати в судовому порядку.

Зрештою, депутати підтримали пропозицію припинити роботу магазину. А міський голова Микола Романюк дав доручення начальнику юридичного відділу підготувати позов до суду про призупинення будівництва.