У громадської активістки – претензії до віце-мера Луцька

Громадська активістка Вероніка Федосова-Цибульська каже, що перший заступник міського голови Тарас Яковлев сприйняв її візит на комунального підприємства “Ласка” як особисту образу та у переписці в Facebook перейшов на фамільярний тон.

Про це вона пише на сторінці в Facebook.

Активістка повідомила, що 25 травня, яка є представником двох громадських організацій – Кінологічної спілки України та Клубу власників домашніх тварин – провела поточний громадський контроль з метою перевірки умов утримання собак на території КП “Ласка”, дотриманням ветеринарно-санітарних вимог та інших норм чинного законодаства України.

“Було вибрано формат моніторингу з показниками 9 критеріїв та два наочних методи. Моніторинг здійснювавася згідно: ЗУ “Про об”єдання громадян”, ЗУ “Про інформацію”, ЗУ “Про звернення громадян”, ЗУ “Про захист тварин від жорстокого поводження” та Статуту ГО Клуб власників домашніх тварин “Вуса, лапи, хвіст”) / Club pet owners. Тому, пане Тарасе, вважайте саме це відповіддю на Ваше зауваження в мою адресу про “дуже багато регалій, які дають Вам право всіх перевіряти, конролювати, моніторити і критикувати. Однак жодного слова – що Ви зробили корисного для суспільства”, – написала Вероніка Федосова-Цибульська.

“А стосовно “моєї користі для суспільства”, яку чомусь саме Ви взялись оцінювати згідно невідомих мені стандартів – то зазначу, що це саме я маю право ставити перед Вами такі питання, так як саме Ви є чиновником і саме Ви отримуєте зарплату із держбюджету, а тому є підзвітною громаді особою. P.S. Стосовно Вашої пропозиції про “взяти безпосередню участь в роботі цього КП” (яку Ви напевно запозичили у пана Романюка як відповідь усім, хто , на вашу думку, занадто цікавиться діяльністю КП “Ласка”) – то зазначу, що я не перебуваю у пошуках роботи .Так як мої доходи мене повністю влаштовують, а громадська діяльність дійсно займає багато часу”, – адресувала вона свої слова Тарасу Яковлеву.