Скандальне будівництво на Соборності вирішили знести

Депутати Луцької міської ради вирішили знести прибудову до багатоповерхівки на проспекті Соборності, 24.

Таке рішення 27 травня під час сесії ухвалили депутати міськради.

Нагадаємо, під час розгляду питання про створення депутатської комісії для інспекції стану металевих конструкцій до сесійної зали міської ради ввійшли мешканці будинку на проспекту Соборності, 24 з вимогою знести будівництво, та заявили: створення комісій не дає ніякого ефекту – будівництво продовжується.

«Сьогодні до кінця дня ми можемо звернутися до суду. Це не питання років – питання можна вирішити за один день», – сказав начальник юридичного відділу Олександр Рачков. Суд заборонить проводити будь-які дії на будівництві. Заяву розглянуть протягом трьох днів, – додав він.

«Для того, щоб прокуратура могла вступити в процес, необхідно, щоб серед позивачів були інваліди або особи, які не можуть захистити свої права», – додав Рачков. З його слів, «присутність» прокуратури в суді пришвидшить розгляд питання.

«Спільними зусиллями правоохоронних органів і депутатського корпусу ми вирішимо це питання», – сказав начальник луцької міліції Ігор Муковоз.

Він додав, що «гарантує» вирішення цього питання законним шляхом.

Проте люди не готові чекати судових розглядів і рішень, бо будівництво загрожує руйнуванням їхнього будинку. Після палкого обговорення депутат Євген Ткачук запропонував знести будівництво до 28 травня, тобто до кінця завтрашнього дня.

«А тоді хай спробують судяться», – додав Ткачук. Депутати підтримали пропозицію. Мешканці зустріли рішення оплесками.

Також створять експертну комісію для інспекції ряду інших скандальних будівництв. Тому найближчим часом проінспектують будівництва на вулицях Захарова, 12, Волі, 44 та Молоді, 10.