«Протибудівельна» сесія: на Стрілецькій теж зауваги до будівництва

Жителі сусідніх будинків проти будівництва будинку за адресою Стрілецька, 21б. Вони не хочуть, щоб доїзд до нового будинку здійснювали по їхній прибудинковій території – на цьому місці планували організувати дитячий майданчик.

Про це повідомили 27 травня під час сесії міської ради.

«Представник забудовника пообіцяв внести зміни до проектної документації. Однак на даний момент будівництво продовжується хорошими темпами, а зрушень в цьому питанні немає», – зазначив депутат Рустам Дячук.

Він робив депутатські звернення щодо законності забудови, проте у відповідях не отримав відомостей про призупинення будівництва. Жителі сусідніх будинків проти будівництва, бо його проводять на місці раніше запланованого дитячого майданчика. Мешканців будинків № 21 та 21а під час купівлі квартир взагалі запевнили, що це буде їх прибудинкова територія.

«Ці будинки мали мати дитячі спортивні майданчик. Я запрошую всіх депутатів оцінити реальність такої забудови», – сказала мешканка будинку №27 Юлія Вусенко.

Жителі постійно звертаються в різні інстанції з запитами про запланований майданчик і отримують відповіді, що його таки збудують. Тим часом на території, де передбачений майданчик, виростає паркан та з’явився паспорт на будівництво шестиповерхового 18-ти квартирного будинку.

За словами мешканців, через будівництво у них постійно виникають проблеми з постачанням електроенергією та роботою інтернету. Депутати рішенням сесії підтримали внесення змін замовником у план забудови і доручили змінити напрямок доїзду до новобудови.

Також доручили припинити будівельні роботи принаймні на час введення змін до містобудівної документації.

Нагадаємо, 27 травня на сесію вже приходили противника будівництва. Мешканці будинків на проспекті Соборності вимагали припинити будівництво біля їхніх осель. Депутати Луцької міської ради вирішили знести прибудову до багатоповерхівки на проспекті Соборності, 24. Також були зауваги у мешканців багатоповерхівок на проспекті Молоді.