Комісія перевірить «дітище» заступника губернатора Волині

У Ковельській міській раді вирішили створити комісію, яка перевірить роботу  квіткового ринку, що по вулиці Театральна, і, подальшої долі перебування поряд приміщення дитячого кафе «Ням-Ням».

З такою пропозицією до депутатів звернувся секретар міської ради Михайло Гетьман, – пише ПроКовель.

Він вважає, що депутатській комісії під силу розібратися з документами на право власності щодо цього об’єкту дитячого харчування, котре спершу було тимчасовою спорудою і серед засновників якого – депутат міськради, заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Кошарук.

За словами Гетьмана, цю тему він хотів підняти ще кілька місяців тому, але через постійну зайнятість самого Кошарука і його відсутність на засіданнях, не наважувався це зробити. Щоправда, й на 72-й сесії міськради, де секретарем було озвучено запит, вищезгаданого депутата теж не було. Однак це не завадило депутатському корпусу одноголосно підтримати запит Гетьмана.

Також вирішили, що до складу комісії ввійдуть всі голови постійних депутатських комісій, а також фахівці певних служб і відділів та всі ті міські парламентарі, хто виявить бажання попрацювати в комісії.

До слова, у березні 2012 року Кошарук, за його словами, не був власником кафе, але заявив, що не кине своє «дітища» на призволяще, не дозволить його знищити остаточно. Кошарук був співвласником кафе до 2006 року, коли його обрали мером Ковеля. Кафе, як пише ПроКовель, було популярним у міста, однак у 2009-у його закрили на ремонт і відтоді воно не працює. Більше про долю кафе читайте тут.