Волинянин пропонує зняти серіал про контрабандиста

Зняти серіал про контрабандиста, який перевозить товар у Польщу пропонує волинянин Віталій Попов. Хлопець бере участь у конкурсі каналу «1+1».

Про це йдеться на сайті каналу.

«THE NEXT BIG THING-2015» – конкурс-проект команди «1+1 media» зі створення нового українського серіалу. Кожен охочий може подати свою ідею-сценарій. Переможці конкурсу отримають грошові винагороди. найкращий серіал — володаргран-прі — побачить вся країна. за його реалізацію візьметься команда професіоналів.

До участі у конкурсі долучився і волинянин Віталій Попов. Хлопець пропонує зняти серіал про звичайного українського студента, який мріє стати митником. Однак, герой Дмитро Білов – вихідець зі звичайної сільської родини на заході України, без «зв’язків», відтак йому важко зачепитись за роботу, усюди вимагають гроші. Але юнак знаходить вихід із ситуації і вирішує зайнятись дотичною професією – контрабандистською.

«Історія серіалу зав’язується теперішнім днем, на фоні ДТП. Сотні розкиданих блоків сигарет біля фури яка зїхала з дороги, затор, молодий студент, який виходить з авто чуючи серени Польської поліції та розуміючи що дороги назад немає, впирається в капот власного авто та обдумує склавшу ситуацію. Він прораховує кожен крок і згадує деж, все таки, прорахувався, відсилаючи нас до самого початку. Все починалося деяким часом раніше з того, що він погоджується змінити обстановку та приїхати в гості до свого найкращого друга, з надією, що за кордоном йому краще пощастить ніж на Батьківщині. Подорож згодом змінить його життя до невпізнання», – пише на сайті.

Проголосувати за ідею волинянина можна тут.