Волинську волонтерку «хакнули» у соцмережах

Відома волинська волонтерка організації «ВолиньSOS» Тетяна Должко поскаржилась на недоброзичливців, які зламали усі її сторінки у соціальних мережах, а також електронну пошту.

Про це жінка пише на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні «доброзичливці» зламали всі мої аккаунти в соцмережах та електронну скриньку. Доступ на певний час був блокований. На щастя вдалось відновити.

Гірше з телефоном – нічого не відновилось. Я втратила всі контакти, фото, інформацію», – йдеться у дописі.

За словами активістки, у зв’язку з хакерською атакою тепер вона не зможе ні з ким зв’язатися та опублікувати фотозвіт останньої роботи.

Снимок

Інша ж волонтерка Христина Лесюк впевнена, що, якщо активістів намагаються «вивести з гри», значить вони роблять надзвичайно важливу справу. Так, окрім Тетяни Должко «хакнули» ще одного волонтера «ВолиньSOS» Миколу Дмитрука. Тож, поки ведеться робота з відновлення інформації, з будь-яких питань щодо волонтерської групи тимчасово просять звертатися до Христини. Можна телефонувати за номером: +38 099 528 20 36 або писати у приватні повідомлення у Facebook.

«Вибачте за незручності, будь-які спроби залякати нас чи перешкодити нашій діяльності будуть марними!
Репост, а також надсилання ваших мобільних номерів для швидшого відновлення телефонної книжки вітається! Йдемо до кінця! Разом переможемо!
» – пише Христина.

Снимок2