Терористи вбивали людей, які давали нам пити, – бійці з Волині

Під час війни на Донбасі місцеві по-різному ставилися до українських військових. Були такі, які носили бійцям пити, а наступного дня їх знаходили мертвими.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Демобілізованим працівникам «СКФ Україна», які повернулися за Сходу, подякували за це. Чоловіків забрали до війська минулого року. Вже семеро повернулися додому. Під час зустрічі із демобілізованими працівниками, їм розповіли, що можуть розраховувати на будь-яку підтримку щодо вирішення питань різного роду. Це стосується в тому числі і юридичної підтримки. Тож певні моменти із законодавства України про підтримку учасників АТО та права учасників бойових дій вже під час зустрічі розповіла керівник відділу з юридичних питань та корпоративних прав Вікторія Фокіна.

Також закликали чоловіків не соромитися, якщо виникають певні труднощі у робочому процесі, звертатися за допомогою.

Також ген директор заводу Володимир Цибульський розповів, що ці працівники можуть звертатися у медпункт для оформлення необхідних довідок, якщо буде бажання використати можливості санаторно-курортного лікування. Він запевнив, що завод стовідсотково покриє вартість такого оздоровлення або за рахунок компанії повністю оплатять путівку на відпочинок.

Під час спілкування чоловікам запропонували поділитися спогадами. Але ті відповіли, що не хотіли би навіть думками повертатися у ті події, які пережили. Вже пізніше вони повідали про ставлення місцевих жителів на передовій. Деякі навіть ризикували життям, допомагаючи українським військовим. «Були такі, які носили нам воду, а наступного дня їх знаходили мертвими», – розповіли чоловіки.