Риють вночі, ‒ мешканці про забудову в Луцьку

Чергове нове будівництво у Луцьку обурює мешканців навколишніх будинків. Цього разу незаконністю проведених робіт незадоволені лучани з багатоповерхівки на проспекті Соборності, 24.

Під вікнами їхнього будинку вже близько трьох років триває незаконне зведення прибудови під офіс, ‒ повідомляє Народний контроль.

«Забудовниця Наталія Кушнір почала без укріплювальних робіт під багатоповерхівкою рити котлован. Це будівництво уже пошкодило конструкцію будинку. Мешканці налякані, оскільки ці роботи можуть спровокувати обрушення», ‒ йдеться в повідомленні громадської організації.

Учора, 25 травня, мешканці зустрілися з депутатами Луцької міської ради Павлом Данильчуком та Василем Грибом. Вони продемонстрували, як забудовниця, за їхніми словами, «зробила вікно у несучій стіні, звела незаконну забудову та риє котлован». Як вони стверджують, роблять вони це вночі, а землю пакують у мішки.

Мешканці стверджують, що роботи проводяться без будь-яких дозволів.

«Там, де була клумба – котлован, який як-небудь засипаний. Підвал повністю рознесений, розритий ґрунт», ‒ розповідає місцевий житель Олександр.

Депутати викликали на місце події міліцію. Правоохоронці зібрали пояснення у людей і пообіцяли направити запит у Луцькраду щодо законності дій Кушнір.

«Справа не в забудовниці, а в бездіяльності відповідних органів: архітектурно-будівельних інспекцій міста, житлово-комунальних служб, правоохоронних органів. Те, що ніхто на це не реагує – злочин ще більший. Ніхто немає на неї управи, бо всі замішані у корупційних схемах разом з нею. Не люди повинні вирішувати цю проблему. Ми три роки стукаємо у всі двері – ніякої реакції. Відповідно ми можемо дати оцінку нинішній владі і її бездіяльності», – вважає місцевий житель Олександр Буряк.

Також депутати пообіцяли ініціювати розгляд цього питання під час сесії, яка відбудеться у середу, 27 травня.