Володимир-Волинський: бійцям на ярмарку зібрали понад 51 тисячу

У Володимирі-Волинському на благодійному ярмарку зібрали понад 51 тисячу гривень. Кошти передадуть на потреби армії.

Про це повідомили у Володимир-Волинській РДА.

У суботу, 23 травня, у Володимирі- Волинському відбувся благодійний ярмарок. У ньому брали участь понад 70 підприємців з Луцька, Нововолинська, Ковеля, Локачинського, Турійського, Іваничівського та Ратнівського районів, а також з Кіровограда та Миколаєва. Основною частиною благодійної акції став так званий «смачний ярмарок», до якого долучилися  освітяни та діти міста.

Відвідувачі могли придбати домашню випічку, малюнки та вироби із соломи й бісеру, вишивки, сувеніри, власноруч зроблені дітьми.

Всього на «смачному ярмарку» зібрали 17 598,35 гривень.

Завершилась акція розіграшем призового фонду благодійної лотереї, яку всі охочі могли придбати напередодні. Всього було  розіграно 3377 лотерей. Кошти від їх продажу, а це  – 33 770 гривень, теж перерахують військовослужбовцям.

Тож, загальна сума коштів, зібраних під час проведення патріотичної благодійної акції- ярмарку на підтримку бійців, склала 51368,35 гривень.

Організатори планували влаштувати патріотичну концертну програму в рамках ярмарку, однак у зв’язку з жалобним  днем у місті її відмінили.

На площі Героїв була представили стрілецьку зброю, де кожен охочий міг потримати в руках автомат та відчути себе захисником.