У мажорів через суд починають відбирати землю в луцькому парку

Луцький міськрайонний суд скасував державний акт на право власності на одну з восьми земельних ділянок, які були виділені у парку 900-річчя міста Луцька рішенням виконкому міськради.

Про це повідомляє «Вголос» з посиланням на депутата Луцької міськради Сергія Сівака.

«Минулого тижня відбулись перші підготовчі засідання Луцького міськрайонного суду, за позовом прокуратури міста Луцька, до луцької міської ради, Держземагенства у луцькому районі та власників 8 земельних ділянок на території парку «імені 900-річчя м. Луцька», в районі вулиці Космонавтів, про скасування незаконно отриманих державних актів. Наразі суд вже ухвалив рішення про скасування одного з таких актів. Сподіваюсь, ця справа завершиться торжеством справедливості. І якщо хтось думає, що власниками цих ділянок у парку є звичайні лучани, то він глибоко помиляється. Практично усі з них є мільйонерами. До речі, за моєю інформацією, власник однієї з ділянок є братом одіозного і скандального депутата міської ради. Сподіваюсь, найближчим часом суд розглядатиме і його питання, і громадськості стане відомо багато цікавого», – зазначив Сівак.

Зазначимо, що у 2001 році рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради кільком громадянам за рахунок земель міськземфонду надали земельні ділянки загальною площею 1 гектар у парку імені 900-річчя Луцька. У 2002 році, за втручання прокуратури, ці рішення виконкому були визнані судом незаконними та скасовані. Однак це не стало перешкодою для видачі громадянами державних актів на право власності на ці земельні ділянки.