Історія від волонтера: операція «Шо?»

Луцький волонтер Мирослав Ватащук поділився враженнями від реєстрації у Реєстрі волонтерів АТО.

Про це він пише у Facebook.

Публікуємо допис без змін та правок:

Шановне волонтерське поспільство, ділюся досвідом, який може бути для вас корисним. Мова йде про включення до Реєстру волонтерів АТО, який веде податкова. Цю процедуру в Луцьку я пройшов під почесним № 1.Трохи клопоту було.

По-перше, туди включають тільки фізичних осіб. Як стати на облік? Більшість із волонтерів для своєї діяльності використовують картки ПриватБанк, а тому виникає трудність в отриманні довідки, потрібної для ОДПІ. Однак, міф про те, що ПБ не видає довідок про відкриття рахунку встановленої постановою форми № 4-рв – все таки міф.

Тому раджу звернутися до ПриватБанку із письмовою заявою про видачу довідки форми № 4-рв. Відповіді доведеться чекати до місяця. Після того все просто. Чимчикуєте до податкової служби, берете бланк про внесення вас до реєстру волонтерів АТО – заповняєте і здаєте до канцелярії. До заяви додаєте довідку з банку. Протягом доби вас мають внести в реєстр. Механізм вже напрацьований, хоча “напрацювати” його було, скажімо так, пізнавально і життєрадісно.

Щиро дякую за юридичні консультації Вадим Матвіїв. Навіть і не знаю, щоби без них робив. Хіба плював би у стелю і ловив )))