Фестиваль «Art Territory» в Луцьку: день другий. НАЖИВО

У Луцьку розпочався другий день фестивалю «Art Territory».

Нагадаємо, дійство розпочалося 23 травня і розгорнулося на таких локаціях: головний корпус Східноєвропейського національного університету, Театральний майдан і вулиця Лесі Українки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ПЕРШИЙ ДЕНЬ ФЕСТИВАЛЮ НАЖИВО 

Другий день фесту розпочався о 10:00 з виступу головного художника Луцька Ярослава Матвіїва у фестивальному павільйоні на Театральному майдані.

22:39

Останні фото з фестивалю. Після “флайзюків” глядачів розважали вогняним шоу, а потім у фестивальному наметі почалися “мультики”.

 

20:39

Концерт триває. Сьогодні колегою ведучої Вікторії Жуковської на сцені став рівнянин на псевдо М’ячик.

19:00

Концерт – у розпалі.

18:48

Біля головного корпусу змагаються паркурщики, а художники майже завершили малювати “тролейбус миру”.

18:00

Фестиваль наближається до завершення. Наразі у програмі залишилися: концерт, зустріч з мультиплікатором Олександром Даниленком, відеопроект “Поетичний PLAYer”.

17:57

Волинський інформаційний портал опублікував відео з акції білоруського театру.

17:05

Ось вам трохи фото фестивалю з даху драматичного театру.

16:55

Опісля того театрали і волонтери прибирали перед Палацом.

16:49

Білоруські театрали з “ЕYE” влаштували перед Палацом культури справжнісінький дурдом. Спочатку вони ходили майданом на ходулях, а потім взялися обсипати один одного борошном.

 15:03

У фестивальному павільйоні проводять мистецькі майстер-класи. Тут багато дітей.

 

14:30

Перед “Книжковим пасажем” прилаштувалися поети та шанувальники поезії. Тут презентують збірку “Бандерштатівська антологія”.

14:02

Біля пам’ятника Тарасу Шевченку почали розмальовувати “тролейбус миру”. А поруч з головним корпусом СНУ демонструють свою майстерність скейтбордисти.

13:27

На Театральний майдан прийшов бандурист і тішить публіку піснями.

13:11

На Театральному майдані відновився ярмарок та робота яток з пивом і закусками. На сцені відбуваються саунд-чек одного з гуртів. Нагадаємо, ввечері виступить три команди: “Funky Flow”, “Патроничі” та “ФлайzZzа”.Спокій заходу охороняють міліціонери.

12:37

Біля головного корпусу СНУ – змагання з баскетболу, а через дорогу біля фонтанів стоїть група мотоциклістів. Мабуть, готуються до виїзду на фестиваль “Старт для перемоги”, який сьогодні “гудітиме” в Крупі.

 

12:03

На вулиці Лесі Українки фестиваль вирує. Тут домальовує своє графіті Андрій Кальков, а біля суду бавлять дітей. Біля другого графіті – “Мироносиця” – поки нікого нема.

 

11:28

Фестиваль поки прокидається. В павільйоні виступає одна з організаторок фесту Олена Семенюк та гостя з Польщі. Біля міського Палацу культури готуються до виступу білоруси з театру “EYE”, які о 16:00 покажуть виставу “Дон Кіхот”.