Марш Героїв у Луцьку

K1024_DSC_0668

Патріотична молодь та громадські активісти пройшли ходою від могили Героя Небесної Сотні Василя Мойсея до Замкової площі, щоб вшанувати полеглих у всі часи за волю України.

Акція відбулася 23 травня.

Як відзначив напередодні ходи депутат міськради Павло Данильчук, на жаль, людей прийшло не багато. Загалом було близько 40 учасників. На його думку, багатьом людям простіше веселитися в «операх», ніж долучатися до справді патріотичних акцій і вшанування полеглих героїв.

Також слова вшанування сказали очільник «Національного альянсу» Богдан Бальбуза і Олександр Гуч, що був поранений на Майдані.

До слова, коли колона патріотів проходила центром міста, ведуча Вікторія Жуковська зі сцени фестивалю «ArtTerritory» закликала вшанувати хвилиною мовчання полеглих героїв та матеріально допомагати бійцям АТО, бо саме завдяки їм сьогодні у центрі Луцька можуть мирно відпочивати люди.

Завершилася акція біля пам’ятного знаку жертвам політичних репресій. Там учасники акції виконали Молитву українського націоналіста. Богдан Бальбуза закликав усіх не бути пасивними, аби те, за що українці боролися на Майдані, не було марно.