Волинським шахтарям пообіцяли 25 мільйонів

Для волинських шахтарів 22 травня виділили 25 мільйонів гривень. Із них 12 мільйонів – на погашення зарплатних боргів.

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Нагадаємо, волинські шахтарі, яким заборгували зарплату за чотири місяці , після зустрічі з головою облдержадміністрації Володимиром Гунчиком дали волинським владцям 10 днів для пошуку грошей на виплату заборгованості по зарплатні. Таким чином, 21 травня був останній день, коли гірники готові чекати обіцяних коштів.

Сьогодні вранці, 22 травня, колектив гірників відправився перекривати дорогу перед мостом через річку Західний Буг.

Тим часом сьогодні, 22 травня 2015 року, Володимир Гунчик зустрівся із керівництвом Міністерства фінансів та Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Під час зустрічі йшлося про важливість поновлення фінансових вливань у вугільну галузь Волині, позаяк 10-та шахта «Нововолинська» – стратегічний об’єкт для краю, та про необхідність погашення боргів із зарплати.

Як повідомили у відділ інформаційної політики облдержадміністрації, уже за кілька годин стало відомо, що для волинських гірників виділено солідну суму коштів – 25 мільйонів гривень.

Із них 12 мільйонів гривень «пішло» нововолинським шахтарям на погашення зарплатних боргів. При чому – вже сьогодні. Решту суми спрямують на продовження робіт на «десятці».