Волинські шахтарі поновили протести

Шахтарі шахти №10 «Нововолинська» поновили акції протесту 22-го травня.

Як пояснюють шахтарі, заборговані кошти із заробітної платні за неповних чотири місяці на особисті рахунки гірників так і не надійшли, ‒ пише видання Буг.

Сьогодні, 21 травня, гірники зустрілися із керівництвом підприємства та профспілковими лідерами. Як розповів голова профспілки вугільників Юрій Калістратов та директор шахти №10 «Нововолинська» Петро Солоп, 21-го ввечері були підписані необхідні документи заступником міністра фінансів і уже сьогодні відкрита лінія на 200 млн. гривень для фінансування добудови шахти №10. Про те, чи надійшли кошти на казначейські рахунки, обіцяли повідомити гірникам найближчим часом.

Як повідомив народний депутат Ігор Гузь, під час переговорів на Дні уряду із міністром Демчишиним та представниками мінфіну було задекларовано до кінця сьогоднішнього дня на рахунки шахти №10 перерахувати 25 млн. гривень на добудову копальні.

Колектив гірників відправився перекривати дорогу перед мостом через річку Західний Буг. Гірники не вірять жодним обіцянкам, тому вирішили протестувати допоки не отримують заборговані кошти на особисті рахунки, – повідомив голова незалежної профспілки гірників шахти №10 «Нововолинська» Василь Прадід.

IMG_4036_tn IMG_4038_tn IMG_4039_tn