Для бійців створили юридичний довідник

У мережі опублікували пам’ятку для військових, їхніх сімей та потерпілого мирного населення у зоні бойових дій. У ній дають відповіді на найбільш нагальні питання.

Пам’ятку розмістила громадська організація «Центр правової допомоги».

Для того, аби військові, їхні сім’ї та потерпіле у зоні бойових дій мирне населення змогли вирішити проблеми, які в них виникають, активісти з волонтерської сотні “Доброволя” розробили збірник з рекомендаціями щодо того чи іншого питання.

Так, з посібника читачі дізнаються що робити, якщо вони раптом загубили або пошкодили паспорт чи воєнний білет; якщо  супровідних довідках є  помилки і як їх виправити; як поновити знищені картки; як отримати заборгованість по зарплаті; як отримати статус учасника АТО; статус сім’ї загиблого військовослужбовця; як правильно оформили довідку про смерть бійця АТО. А також які пільги отримують учасники АТО; як отримати одноразову грошову допомогу; як оформити документи про поранення військового; що робити, якщо у військовій частині не відповідають на дзвінки чи листи; як діяти у ситуації, коли родичам, які доглядають пораненого, не надають довідку про догляд; чи мають право на пільги члени сімей постраждалих внаслідок чорнобильської катастрофи осіб, загиблих під на війні, як військовослужбовців та питання щодо працевлаштування мобілізованих.

Завантижити пам’ятку можна тут: pamyatka_ATO.