Володимир: військові не прийшли вшанувати загиблих під Волновахою

У Володимирі-Волинському на мітинг-реквієм зібралися люди, які прийшли вшанувати 18 військовослужбовців 51-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України, які загинули 22-го травня минулого року під Волновахою.

Жодного військового у натовпі помічено не було, ‒ пише видання Буг.

22-го травня, приблизно 0 4:30 ранку, був скоєний напад проросійських сепаратистів на українських військових поблизу міста Волноваха Донецької області. Втрати у бою під Волновахою стали найбільшими від початку війни та найчисельнішими за історію української армії.

Саме Володимир-Волинський та район поховали найбільше своїх мешканців після цієї трагедії. Саме представники володимирщини першими опинилися у вирі тих подій та зазнали нищівного удару з ворожих «Градів», ‒ йдеться в публікації.

Однак, у нечисельному натовпі тих, хто прийшов вшанувати бійців, загиблих під Волновахою, не було військових.

Заступник командира 14 ОМБР з виховної роботи Олександр Голубєв заявив, що бригада не отримала заявки від влади міста та району на участь у заходах, а їхні представники роз’їхалися на урочистості по району.

«Вчора ми брали участь у мітингу в Нововолинську – нас туди запросили. А на мітинг у Володимирі-Волинському ми не прийшли, бо представники бригади роз’їхалися по району. У нас невелика кількість військовослужбовців у місті, скрізь ми не встигнемо потрапити», – сказав заступник комбрига.

У військкоматі ж журналістам відповіли, що на урочистості був командирований майор Борсук. Однак, представники ЗМІ у натовпі його також не помітили.