У волинських храмах молилися за Героїв

У всіх храмах Волинської єпархії Української православної церкви були піднесені молитви за спокій душ краян, які загинули у боях на Сході.

Про це повідомили у прес-службі єпархії.

«Нема більшої любові ніж та, коли хто душу покладе за друзів своїх», – сказав Господь. Православна Церква завжди вшановувала подвиг воїнів, які боронять рідну землю. Так, на жаль, сталось у наші дні, що і тепер синам України доводиться відстоювати її незалежність і соборність із зброєю у руках, захищати мирне небо над нею.

А 22 травня виповнюється сумна річниця – рівно рік тому у бою із терористами під Волновахою загинули солдати і офіцери 51 механізованої бригади з Володимира – Волинського. Серед них були і семеро мешканців Волинської області.

Із благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта сьогодні в усіх храмах Волинської єпархії були піднесені молитви за спокій душ волинян, які загинули у боях на Донбасі.

Священнослужителі Луцького міського благочиння також відслужили Панахиду на спокій душ загиблих українських воїнів на Алеї Героїв луцького кладовища села Гаразджа, де поховані загиблі на сході України лучани, у тому числі і воїни 51 –ї механізованої бригади. Богослужіння очолив секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук. Молились за Панахидою бійці 51-ї механізованої бригади, рідні та близькі загиблих.

«Ми сьогодні піднесли молитви до Господа, щоб Він упокоїв душі загиблих наших воїнів у оселях праведних, дарував їм Царство Небесне. І ми завжди, будемо пам’ятати їх подвиг», – сказав, у своєму слові проповіді, секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук.