У військкоматі батьку 6-ти дітей погрожують міліцією, – волонтер

Працівник Володимир-Волинського військового комісаріату лякав багатодітного батька незаконним затриманням працівниками міліції.

Про це у соцмережі Facebook повідомляє волонтер Василь Нагорний.

Василь Нагорний – адвокат, який безоплатно надає правові послуги військовим. «Претензій до Володимир-Волинського військового комісаріату я не маю, маю претензії до того працівника, який дискредитує всіх комісарів діючи не по закону та лякає чоловіка незаконним затриманням працівниками міліції», – пише він.

У одному із попередніх дописів Нагорний роз’яснює ситуацію: 40-річний мешканець села Ловища Турійського району Ігор Зубрицький отримав повістку з’явитись у комісаріат Володимира-Волинського.

«Батько 6-ти дітей (5 неповнолітніх, одній 18 років) заніс у військовий комісаріат відповідні документи, сподіваючись, що на цьому його мобілізація до оголошення воєнного стану відстрочується. Думаєте, це зупинило працівника комісаріату? Ігорю подзвонили і наказали прибути «з речами»., – зазначає волонтер

Зрештою, чоловіку знову зателефонували з комісаріату і попередили, що в разі неявки 19 травня, до нього завітає міліція, затримає і силою доставить.

«Малозабезпечені, необізнані в законах люди – це повноцінні громадяни і відсутність у них крутої машини, статків та знайомств не повинно переводити їх в статус нижчої касти в цій державі. Нашкодити репутації Володимир-Волинського комісаріату чи будь-якого іншого я міг би, якби «відмазав» за період волонтерства, хоча б одну людину, яка підлягає мобілізації, але хоче «відкосити», не маючи на це законних підстав. Я вважав і вважаю, і мою точку зору поділяють і в Мінобороні, і бойові офіцери на підготовчих полігонах: хворі та призвані з порушенням законів – це не бійці, вони не думають як воювати, вони думають як повернутись до дому, або пролікуватись, створюючи проблеми іншим бійцям і командирам», – стверджує Василь Нагорний.