«Поліські Партизани» покидають схрон

Волонтерська група “Поліські Партизани” закриває свій схрон на вулиці Шопена, 4, де раніше збирали допомогу для українських військових.

Про це вони повідомили сьогодні, 22 травня, на сторінці спільноти “Поліські Партизани” у мережі facebook.

Партизани повідомляють, що збір речей у схроні був одним з етапів роботи групи. Волонтери дякують Нілі Головацькій, яка допомогла отримати приміщення безкоштовно, поки воно буде потрібне.

“цей етап позаду. фінансування постійно падає, допомагати великій кількості бійців не прогинаючись під політиків чи фонди політиків не виходить. тому на постійній основі ми залишили лише контрозвідку ДУКу та розвідроту 80-ї бригади. десантура та відчайдушні добровольці. а от схрон закриваємо й до першого числа зїзджаємо.Тетяна Должко треба за наступний тиждень вивести все звідти й здати ключі”, – пишуть волонтери.

“п.с. й важливе доповнення, почастішали випадки, коли нами прикриваються, або від нашого імені щось просять. нагадую, нас всього троє: Andriy M Khay, Vadym Kurylovych та я. й якщо нам щось треба, ми скажемо самі!”, – йдеться у дописі.

«Так, ми зовсім закриваємо схрон, а не переїжджаємо. Схрон не наш і там немає кому сидіти», – прокоментував допис волонтер Андрій Охремчук.