На Волині затримали міліціонера, який «кришував» валютників

У Любомльському районі затримали правоохоронця, який збирав з валютників гроші за «кришування».

Про це повідомляють у інформаційному агентстві «Волинські новини».

На отриманні хабара затримали працівника Любомльського РВ УМВС – колишнього старшого оперуповноваженого сектора ДСБЕЗ, старшого лейтенанта міліції Богдана Сушика. Той, кажуть очевидці, збирав «данину» з валютчиків за їх «кришування».

Затримання провели працівники Любомльського міжрайвідділу СБУ.

«В селі Старовойтове валютних міняйл – хоч греблю гати і ніхто їх не може звідти вижити. У зв’язку з ліквідацією сектора ДСБЕЗ згідно з планом реорганізації місцевої міліції, Сушика нещодавно перевели у слідчий відділ, наразі утримується в СІЗО УСБУ у Волинській області», – розповідають у коментарі ІА Волинські Новини очевидці.

Так, наразі проведені обшуки в заступника начальника та начальника райвідділу міліції. Порушили кримінальне провадження за фактом отримання хабара, ведуться слідчо-оперативні дії.

Зауважимо, днями група любомльських міліціонерів мала відбути в зону АТО, коштів на амуніцію та, власне, самої амуніції, техніки та обмундирування, кажуть катастрофічно не вистачало. Можливо, припускають в місті, правоохоронці спробували самостійно вирішити ситуацію шляхом таких от «домашніх заготовок».

Наголосимо, офіційно прокоментувати інцидент в управлінні СБУ на Волині пообіцяли після затвердження інформації.