Історія від волонтера: чиновницьке диво

“Дивовижним чином” чиновники дуже швидко зробили всі документи, аби військовий Арсен Боярчук, поранений на Сході, отримав статус інваліда війни першої групи, – пише волонтер Катерина Кухаренко.

Про це вона пише в Facebook.

Публікуємо допис волонтерки без змін та правок:

“Їду сьогодні до міста – на відкриття “стели.”.. загиблим нашим хлопцям Ковеля та Ковельського р-ну ДОЩИК ВСЕ НАБИРАЄ СИЛИ,,, Настрою ніякого після дзвінка про цинізм нашого мера і одної волонтерки що любить фоткатись на могилках.. – про сльози вдови.
.Але цей дзвінок дав сили та наснаги на цілий день.
Дзінок від Тані Боярчук – ми маємо вже посвідчення інваліда війни -1 групи. Ви не повірите – приїхала до нас додому зрання – чиновниця з Любомля з соц.захисту.Розказала сама – що їй приказали до 11год. вручити посвідчення. Потім приїхав очільник влади села і ми поїхали в Любомль у вііділ соціального захисту.Всі бігали робили самі ксерокопії – НУ ТАКІ ПЕРЕМІНИ???

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ІСТОРІЙ ВІД ВОЛОНТЕРА

Коли вона приходила раніше і питала про пільги для інваліда- то їй відповіли – що вона може розраховувати тільки на 300грн…
А сьогодні їй пояснили, що вони мають пільги на газ електрику дрова і одноразова грошова допомога щоріно +після досягнення 3-річного віку вона має право на оформлення виплати по догляду за хворим.
Я не знаю куди ви дівчата звертались і на кого тиснули – але РЕЗУЛЬТАТ ЄЄЄЄ
Дорогі наші УКРАЇНОЧКИ дякую вам Ірина Якуніна, Наталія Ільїна-Сидоренко, Наталія Добровольська. 
РАЗОМ МИ СИЛА ДОБРА ВАМ ТА ЛЮБОВІ”