Графіті-присвята військовим у Луцьку: за день до завершення

У Луцьку наближається до завершення створення графіті, які малюють в межах фестивалю сучасного мистецтва “Art Terittory”.

Одне з них – біля Галереї мистецтв на вулиці Лесі Українки – створює Андрій Кальков. Художник Андрій Кальков, автор графіті, яке прикрасить стіну будинку на вулиці Лесі Українки, 26, повідомив, що це буде малюнок із серії «Круговорот». В його основі лежить спіраль, стародавній орнамент, який він зображає на сучасний лад. Ця серія повинна відображати постійний рух, життя, розвиток, пізнання.

Інше графіті, яке малюють художники з  Magic Art Group, має назву «Мироносиця». Оскільки поблизу розташований Луцький гарнізонний військовий госпіталь, митці хотіли б віддати шану воїнам. На ескізі зображена одна із жінок-мироносиць, яка випускає з клітки голубів миру. Це символізує те, що українці були замкнені у минулому, але сподіваються, що в країні усе стабілізується, та нарешті випустять на волю голубів миру.

Також в центрі міста видно підготовку до фесту: на Театральному майдані встановлюють сцену, а “фонтан” засипають піском, в якому бавитимуться діти. А в Галереї мистецтв розвішують картини.

Фестиваль стартує 23 травня о 10:00. Програму дійства дивіться тут.