Андрейків «відхрещується» від корупціонерки з митниці

В.о. начальника Волинської митниці ДФС Андрій Андрейків стверджує, що «не має нічого спільного» з головним державним інспектором митного посту «Устилуг» Аллою Наливайко, яку нещодавно «взяли» на хабарі.

Про це йдеться в коментарі, опублікованому у виданні Під прицілом.

«Всім подіям, що трапилися на митному пості «Устилуг», буде дана правова оцінка з урахуванням висновків слідства. Водночас ситуація викликає, як мінімум, подив, оскільки сума імовірного хабара істотно перевищує розмір податків та митних платежів, які потрібно офіційно сплатити при ввезені на митну територію України вказаного в документі товару. Відверто кажучи, не розумію, кому й навіщо це потрібно», ‒ йдеться в листі, який надійшов на адресу видання.

«Інших коментарів у цій справі, на жаль, не можу давати до закінчення службової перевірки, яка призначена на підставі доповідної записки. Але хочу відзначити, що із вказаною в матеріалах особою я не навчався у вузі та не маю нічого спільного», ‒ додається у документі.

Цікаво, що офіційний лист надійшов за підписом Ірини Конограй.

Нагадаємо, на митному посту «Устилуг» провели обшук, внаслідок чого на робочих місцях посадовців оперативної зміни №3 працівниками СБУ було вилучено десять тисяч гривень. Головного державного інспектора поста Аллу Наливайко вважають «людиною» Андрія Андрейківа.

original-329e1e840a41ffe0a2ce02c5c4aa3804