За жорстоке вбивство батьків волинянину дали довічне

До вищої міри покарання – довічного позбавлення волі – у Луцьку засудили чоловіка, яки жорстоко вбив рідних батька і матір.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Житель села Липини із особливою жорстокістю убив своїх батьків. Власне, злочин стався 27 вересня минулого року. Перебуваючи у їхньому будинку, 34-річний чоловік завдав 17 ударів ножем матері, а за деякий час, аби приховати злочин, сімома ударами сокирою по голові зарубав батька, який повернувся додому.

Тіла рідних людей зловмисник вивіз та закопав у полі неподалік гіпермаркету «Епіцетр».

Як повідомив прокурор Ігор Демчишин, у суді своєї вини чоловік не визнав і у скоєному не розкаявся, хоча до того у подробицях свідчив про обставини вчинення злочину.

Постійно змінюючи покази та дискредитуючи органи досудового розслідування, зловмисник усіляко намагався уникнути відповідальності за свої дії.

Та зібраних у справі доказів вистачило, аби довести, що убив своїх батьків саме він. Потерпілі – брати убивці – наполягали на якнайсуворішому покаранні для нього.

Експерти визнали чоловіка повністю осудним.

Відтак учора, 20 травня, Луцький міськрайонний суд призначив йому покарання у виді довічного ув’язнення. Окрім того, він муситиме сплатити двом потерпілим від злочину братам по 500 тисяч гривень моральної шкоди.